Maciej

MACIEJ JARMARK

Z wykształcenia… Elektromonter-konserwator dźwigów. Na co dzień lider Szkoły Życia Chrześcijańskiego (Szkoła Maryi) oraz aktor i techniczny Teatru Droga. Z Drogą związany od samego początku, czyli od 1999 r. Był jednym z tych (a obecnie jedynym już aktorem w stałym składzie zespołu), którzy tworzyli pierwszego „Zranionego Pasterza” w 2000 r.

Później brał udział w większości produkcji Teatru Droga:
„Weronika postanawia żyć” (w roli Szalonego Roberta), „Jesteś wyjątkowy” (jako Malowaniec), „Masz wiadomość”, „Droga dla DAF”, „Ślady Afryki” (Reporter), „Emmanuel” (w tytułowej roli).

Od kilku lat związany także z grupą zwaną zawodową poprzez udział w spektaklach „Historie” oraz „Mayday, Mayday, Mayday”. Pełni także funkcję technicznego w Teatrze, zwłaszcza przy spektaklach „Opowieści” i „Lufy Pamfletów”. Udziela się także w Grupie Organizacyjnej Teatru.

Absolwent: Poznańskiej Szkoły Aktorskiej (PSA w 2002r.) , Chrześcijańskiego Studium
Teatru Ruchu (2018) dokąd wraca i nadal doskonali swoje umiejętności. W 2017 r. wcielił się w postać Jezusa w spektaklu „Pasja” realizowanym przez Stowarzyszenie Sztukmisja.

Rozpoznawalny dzięki zgrai pluszowych kompanów, którym przewodzą Bo i Bruce Lis i którzy zawsze mu towarzyszą przemawiając ludzkim głosem…
Lubi rywalizację, zwłaszcza sportową. Dba o dobrego ducha w zespole, dzięki wspólnie oglądanym meczom piłki nożnej. Ceni dobry film i muzykę, interesuje się pisaniem ikon. Otwarty, ze szczerym uśmiechem na twarzy, niezwykle towarzyski i żartobliwy.

© COPYRIGHT 2018 TEATR DROGA WSZELKIE PRAWA ZASTRZEZONE