Gosia

MAŁGOSIA WRÓBLEWSKA

Na co dzień… belfer matkujący dzieciom w świetlicy integracyjnej. Prywatnie żona i matka dwóch dorastających synów. Skąd Teatr Droga? Znalazła się w nim za sprawą warsztatów z reżyserii z Kathleen Ann Thompson organizowanych przez Teatr Droga wraz ze Stowarzyszeniem Sztukmisja w lipcu 2010 r., w których uczestniczyła.

Dotychczas zaangażowała się w dwa spektakle: „Pieśń o Bogu ukrytym” oraz „Słowo i słówko”. Brała także udział w etiudach ewangelizacyjnych „Drogi” oraz udzielała się artystycznie w czasie obchodów stulecia chrztu Polski „Gdzie chrzest, tam nadzieja”. Recytowała poezję Heleny Abbe, podczas benefisu z okazji jej osiemdziesiątych urodzin w maju 2019 r.

Ze sceną związana od dziecka za sprawą aktywności kulturalnej przy Konińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Grała także w Teatrze „W drodze” przy Konińskim Domu Kultury. Zdobyła Złotą Odznakę Recytatora w Uniejowie. Jest absolwentką pedagogiki artystycznej w Kaliszu oraz Chrześcijańskiej Szkoły Dramy, Pantomimy i Tańca – ChSD (teraz Chrześcijańskie Studium Teatru Ruchu). Obecnie studiuje arteterapię.

Rozpoznawalna dzięki grubym, kruczoczarnym włosom i góralskiej minie. Zawsze ciepła i serdeczna, dobra i emocjonalna. Najbardziej interesuje się swoją kochaną rodziną. Ciekawi ją także sztuka wytwórcza dzieci oraz jej własna. Zajmuje ją również spacerologia. Fascynuje się światem duchowym. W wolnym czasie znajduje przyjemność w czytaniu, studiowaniu i tańcu. Przyświeca jej motto: „Nie porzucaj nadzieję…”

Teatr Droga jest dla niej miejscem przyjaźni. Lubi za pośrednictwem sceny stać się na chwilę kimś innym… Nigdy nie opuszcza dorocznych rekolekcji Teatru Droga, podczas których nabiera sił do dalszych działań w Duchu Bożym i czerpie radość z rekolekcyjnych warsztatów teatralnych (a także doskonali umiejętność szydełkowania…).

© COPYRIGHT 2018 TEATR DROGA WSZELKIE PRAWA ZASTRZEZONE