Alicja

ALICJA MISZCZAK

Mówi o sobie, że jest wolnym duchem… Do Teatru Droga trafiła za sprawą warsztatów teatralnych wiosną 2016 r., w których uczestniczyła. Na scenie zadebiutowała w spektaklu „Lufy Pamfletów” w roli drugoplanowej. Wzięła też udział w benefisie na osiemdziesiąte urodziny Heleny Abbe w maju 2019 r., podczas którego recytowała poezję jubilatki. Sztuką sceniczną zafascynowała się jednak już wcześniej. W 2014 r. brała udział w warsztatach teatralnych organizowanych przez Regionalny Ośrodek Edukacji. W 2015 r. uczestniczyła w warsztatach letnich, a przez następny rok uczyła się w Studium Aktorskim STA. W Teatrze Droga poza grą aktorską chętnie wspomaga zespół jako wizażystka.

Próbuje też swoich sił jako DJ. Fascynuje ją kultura japońska, interesuje się także medycyną. Wolontaryjnie działa jako dziennikarka. W wolnym czasie najbardziej lubi spać!

Jest wrażliwa, a jednocześnie bezpośrednia. Charakteryzuje ją nieszablonowość, ostatnimi czasy jest rozpoznawalna dzięki kolorowym włosom. Wraz z George’em Bernardem Shaw’em uważa, że „Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia.”

Nie rozdrapuje przeszłości, ale zawsze stara się patrzeć w przyszłość, ciekawa jutra, jak Andrzej Bogusz „Moimi wspomnieniami palę w piecu… A że wspomnienia dobre, ekologiczne, to smogu nie będzie”.

© COPYRIGHT 2018 TEATR DROGA WSZELKIE PRAWA ZASTRZEZONE